Team de Twa yn ien

DSC 0039

Dit schooljaar 2021 - 2022 zijn de groepen en leerkrachten als volgt verdeeld:

 

 

 

 


Groep 1 en 2 

Juf Fokje Jonkman; fokje.jonkman@gearhing.net

Juf Willianne Schram; willianne.schram@gearhing.net

 

Groep 3 en 4

Juf Lianne Bosma; lianne.bosma@gearhing.net

 

Groep 5, 6 en 7

Juf Douwina de Bos; douwina.de.bos@gearhing.net

 

Onderwijsassistent: Meester Patrick, hij werkt in de groepen 3 tot en met 8 ter ondersteuning van de leerkrachten.

Locatie coördinatoren: Lianne Bosma en Doutsen Jellesma, twaynien@gearhing.net
Coördinator Onderwijs en Zorg: Tjenkje Haagsma, tjenkje.haagsma@gearhing.net
Directeur Onderwijsteam 1:Monique Bueving, monique.bueving@gearhing.net