Team de Twa yn ien

P3164465 29

Dit schooljaar 2021 - 2022 zijn de groepen en leerkrachten als volgt verdeeld:

Groep 1,2,3 en 4

Juf Fokje Jonkman; Fokje.Jonkman@KYKscholen.nl

Juf Willianne Schram; Willianne.Schram@KYKscholen.nl

Juf Jannie Herder; Jannie.Herder@KYKscholen.nl

Juf Amber Kelderhuis; Amber.Kelderhuis@KYKscholen.nl

Groep 5, 6, 7 en 8

Juf Douwina de Bos; Douwina.deBos@KYKscholen.nl

Meester Patrick; Patrick.deVeldeHarstenhorst@KYKscholen.nl

Locatie co├Ârdinator: Doutsen Jellesma, Info.Twaynien@KYKscholen.nl

Co├Ârdinator Onderwijs en Zorg: Tjenkje Haagsma, Tjenkje.Haagsma@KYKscholen.nl

Interim Directeur Onderwijsteam 1:Annie Schotanus, Annie.Bosscha@KYKscholen.nl